SA-200

System wyboru zadanej wysokości wykorzystujący cyfrowy wysokościomierz z poprawka barometryczną, który znacząco poprawia dokładność przechwycenia wysokości

SA-200 jest systemem, który umożliwia pilotowi bardzo dokładne ustawienie zadanej wysokości. System korzysta z cyfrowego wysokościomierza, do wskazań którego dodawana jest poprawka barometryczna.

System SA-200 umożliwia pilotowi ustawienie zadanej wysokości lotu. Dodatkowo pilot otrzymuje sygnalizację, zarówno w formacie dźwiękowym (tonowo i głosowo) jak i wizualnym (LED), stosowną do zadanej wysokości. System wyboru/sygnalizacji wysokości jest pojedynczym, panelowym urządzeniem, które zawiera wyświetlacz, przyciski manipulatora oraz komputer. System dostarcza informacje o wysokości pochodzące z cyfrowego wysokościomierza, wraz z poprawkami barometrycznymi, z rozdzielczością 100 ft. Urządzenie współpracuje z cyfrowymi wysokościomierzami poprzez złącze RS-422 lub systemem EFIS. System SA-200 łatwo można wykorzystać do współpracy z autopilotami firmy Cobham.

do góry

Wykonanie strony www - Never Better Studio