IntelliFlight 1950

Sprawia, że latanie we współczesnej przestrzeni powietrznej jest łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne

Nowy cyfrowy system sterownia lotem (DFCS) Cobham IntelliFlight 1950 świetnie uzupełnia elementy „szklanego” kokpitu (w wersji OEM), w zadaniach integracji wyświetlaczy pokładowych z systemami komunikacji, nawigacji i cyfrowego sterowania lotem. Te zaawansowane komponenty dają pilotowi nowe możliwości, właściwości i funkcje które powodują, że lot we współczesnej przestrzeni powietrznej jest łatwiejszy, bezpieczniejszy i bardziej efektywny.
Integracja

System IntelliFlight 1950 DFCS jest prawdziwym cyfrowym systemem sterowania lotem drugiej generacji. System ten łączy wszystkie znane właściwości i funkcje dostępne w produktach z rodziny Cobham IntelliFlight DFCS w jeden system, który w sposób elastyczny wykorzystuje zalety  zaawansowanych czujników oraz zintegrowanych systemów prezentacji danych typu  „szklany” kokpit (wersji OEM).

Bezpieczeństwo

System zarządzania lotem IntelliFlight 1950 DFCS nie tylko redukuje obciążenie pilota ale również gwarantuje załodze zaufanie i bezpieczeństwo. IntelliFlight 1950 DFCS jest nie tylko jednym z najbardziej zaawansowanych spośród dostępnych autopilotów, ale jest również jednym z najłatwiejszych w obsłudze. Jak każdy z autopilotów firmy Cobham nowy IntelliFlight 1950 DFCS został zaprojektowany, aby umożliwić sterowanie samolotem w każdej fazie lotu.

Zarządzanie samolotem

Dzięki współpracy z czujnikami (OEM) nawigacyjnymi IntelliFlight 1950 DFCS jest w pełni zintegrowanym systemu kontroli lotu, który utrzymuje zaprogramowany profil lotu od momentu oderwania kół od pasa startowego. Należy go traktować jako idealnego drugiego pilota.

do góry

Wykonanie strony www - Never Better Studio