COBHAM


Nasza marka

Cohbam jest jedną z najstarszych i cieszących się ogromnym uznaniem firm branży lotniczej i obronnej. Działa na rynku niezłomnie od początku lat 30tych dwudziestego wieku.

Zaangażowanie i pasja założyciela firmy Sir Alan Cobham owocuje dumą i pomysłowością z jaką pracownicy firmy oddają się pozyskiwaniu i rozwijaniu technologii na wskroś praktycznych. Produkty Cobham zyskały reputację niezawodnych nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach działania- od przestrzeni kosmicznej i po głębię oceanu, od gór Afganistanu po tłoczne ulice Nowego Yorku.

Ideą firmy jest by być zaufanym partnerem inwestycji i projektów związanych z przemysłem lotniczym. Częścią tej wizji było przejście w 2008 pod skrzydła marki Cobham ponad 80 różnych firm, nierzadko znaczących i uznanych na rynku przedsiębiorstw. Właśnie to posunięcie, któremu też towarzyszyło odświeżenie wizerunku marki Cobham, przyczyniło się do wzrostu rozpoznawalności i możliwości rozwojowych firmy. Umocniło jej pozycję na rynku i zyskało jej uznanie w oczach klientów, poddostawców i pracowników.

Wartości Cobham to zaufanie, talent i technologia i przyświecają one niezmiennie działalności firmy od początku jej działalności czyli od 1934 roku.
Motto firmy: “ Naszym najlepszym produktem jest zaufanie”

Do pobrania:

Cobham gpss_R.pdf
Cobham intelliflight_1950_new_R.pdf
Cobham intelliflight_2100_R.pdf
Cobham sa_200_R.pdf
Cobham st_360_R.pdf
sys_30alt_60PSS.pdf
sys_40-50.pdf
sys_55x.pdf
sys_60-2.pdf
sys_65.pdf
Yaw_Damper.pdf

 

 

do góry

Wykonanie strony www - Never Better Studio