PFD4000

Avidyne PFD400 to zwarty, duży szklany wyświetlacz podstawowych parametrów lotu zaprojektowany tak elastycznie, że może być stosowany w różnych konfiguracjach na pokładzie różnych samolotów.

PFD4000, zaprojektowany aby zastępować 6 innych przyrządów, daje pilotom lotnictwa ogólnego obraz sytuacji i niezawodność porównywalną z zaawansowanymi rozwiązaniami typu "pełny szklany kokpit".PFD4000 może być zamontowany w niemal każdym kokpicie dostarczając nie tylko podstawowe parametry lotu, ale także konfigurowalną mapę ruchomą (z planem lotu i wskaźnikiem kursu). Wszystko to jest łatwo dostępne w podstawowym polu widzenia, co ułatwia pracę pilota.

Zintegrowany z jednym z uniwersalnych wielofunkcyjnych wyświetlaczy Avidyne EX5000 lub EX500 MFD, które wyświetlają dane nawigacyjne, pogodowe MultiLink™, o wyładowaniach elektrycznych, terenie i przeszkodach lotniczych, Avidyne PFD4000 dostarcza na pokład samolotu rozwiązania o wysokiej niezawodności znane ze szklanych kokpitów przy zachowaniu wyróżniającej nas łatwości obsługi.

PFD4000 integruje wszystkie twoje podstawowe przyrządy pokładowe na jednym, łatwym w użyciu i czytelnym wyświetlaczu.

Zintegrowany EHSI

Elektroniczny wskaźnik sytuacji poziomej (EHSI) udostępnia najważniejsze wskazania nawigacyjne w Twoim polu widzenia. Pełna integracja z VLOC/GPS pozwala na zsynchronizowanie przełączenie, gdy rozpoczynasz podejście do lądowania.

Czytelne wskaźniki

Wskaźniki prędkości, wysokości kursu pozwalają na lot ze zwiększoną precyzją przy jednoczesnym mniejszym obciążeniu pilota podczas utrzymywania lub zmiany prędkości i wysokości lotu.

Zintegrowane funkcje autopilota

PFD4000 może być sprzężony z autopilotem bez potrzeby instalowania zewnętrznych sterowników. Zapewni to pracę autopilota w kanale wysokości, prędkości pionowej i kursu. Pokrętła nastaw i cyfrowe odczyty każdego z tych parametrów zapewnią zwięzłą obsługę.

Łatwość obsługi - znak firmowy Avidyne

Przyjazny użytkownikowi interfejs sprawia, że latanie z PFD4000 jest proste. Jest to możliwe dzięki jednoprzyciskowemu dostępowi do najczęściej wykorzystywanych nastaw, takich, jak wysokość, prędkość pionowa, kurs oraz ciśnienie odniesienia. Pomoce nawigacyjne mogą zostać wybrane na potrzeby wskaźnika kursu, namiaru i ruchomej mapy planu lotu. PFD4000 został zaprojektowany tak, aby krzywe uczenia się nie przekraczały 5 minut.

do góry

Wykonanie strony www - Never Better Studio